O nas 2021-06-30T08:49:27+00:00

ABC Apartamenty Mikołajki

Jeśli cenisz sobie ciszę, dyskrecję i komfort wypoczynku – dobrze trafiłeś!
„Apartamenty ABC Mikołajki” są całorocznym obiektem noclegowym znajdującym się w oddalonej o 10 – 15 minut spacerem od centrum Mikołajek spokojnej i zacisznej miejscowości Stawek. Budynek jest całkowicie nowy, oddany do użytku w 2017 roku.

Obiekt oferuje komfortowe pokoje 2- i 3-osobowe oraz dwupoziomowe 7-osobowe Studio, wyposażone w wygodne hotelowe łóżka, TV z płaskim ekranem, sprzętem do parzenia herbaty oraz kawy, lodówką a także łazienką z prysznicem, wyposażoną w niezbędne kosmetyki i suszarkę do włosów. Na terenie całego obiektu udostępnione jest bezpłatne WI-FI. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking z całodobowym monitoringiem.

Apartamenty w Mikołajkach

Wszyscy Goście Apartamentów ABC Mikołajki mogą korzystać z ogrodu z placem zabaw z atrakcjami dla dzieci z częścią relaksacyjną dla mamy, grillem, miejscem na ognisko, tarasów słoneczno-widokowych oraz wspólnego „living roomu” wyposażonego w aneks kuchenny (sztućce, szkło, naczynia itp.) oraz z miejscem do multimedialnego relaksu.
Doskonała lokalizacja, w sąsiedztwie kompleksów leśnych i jeziora Mikołajskiego, sprzyja uprawianiu turystyki aktywnej. Obiekt oferuje wypożyczenie rowerów oraz sprzętu wodnego.

Obiekt oferuje za dodatkową opłatą zestawy śniadaniowe.
W odległości 4 kilometrów znajduje się Park Wodny „Tropikana” oraz nowoczesny wyciąg narciarski.
„ABC Apartamenty Mikołajki” oferują dla swoich gości własny transport z i na lotnisko regionalne Olsztyn – Mazury znajdujące się w odległości 56 km od obiektu.

Wszystkie nasze apartameny wyposażone są w:

Mazury są piękne cały rok!

Nikogo nie trzeba przekonywać – Mazury są jednym z najpiękniejszych obszarów w Polsce. Kraina tysiąca jezior – jak często są określane to malownicze pejzaże i zapierające dech w piersiach widoki.

Wszechobecne jeziora i rzeki szczególnie w sezonie letnim – stanowią idealne miejsce na wypoczynek. Mnogość plaż i kąpielisk pozwala ochłodzić się w cieplejsze dni i miło spędzić czas nad wodą.

Lasy obfitują w soczystą zieleń oraz bogatą florę i faunę. Nietrudno spotkać tu dzikie zwierzęta, nazbierać grzybów czy jagód. Każdy doceni możliwość obcowania z naturą, a dodając do tego wycieczki rowerowe, możemy być pewni iż tak spędzony czas wolny na długo pozostanie w naszej pamięci.

Hotel Gołębiewski w Mikołajkach

Mikołajki słyną nie tylko z tego, iż nazywane są „żeglarską stolicą Polski” ale tak że z tego iż właśnie tu siedzibę ma Hotel Gołębiewski. Ten potężny i luksusowy kompleks znany jest wszystkim. Zapewnia multum atrakcji dostępnych nie tylko dla gości, ale tak że dla osób z zewnątrz.

Wartym odwiedzenia jest bez wątpienia park wodny Tropicana – baseny, jacuzzi, zjeżdżalnie i basenikami dla dzieci. Niezależnie od tego czy wybieramy się tam sami czy z rodziną – dobrą zabawę mamy zapewnioną.

Warto tak że wspomnieć o całorocznym torze saneczkowym jak również o stoku narciarskim z kolejką linową.

Wioska żeglarska w Mikołajkach

Wioska Żeglarska Mikołajki, to jeden z najpiękniejszych portów Warmii i Mazur. Nowoczesny, malowniczo położony na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, nad brzegiem Jeziora Mikołajskiego.

Przy czterech kejach jednocześnie może cumować ok. 250 jednostek pływających. Nad prawidłowym funkcjonowaniem portu, przebiegiem imprez firmowych i kampanii reklamowych nieustannie pracuje ambitny zespół pasjonatów żeglarstwa.

Facebook
YouTube
Instagram